Po spoustě negativních emocí postaví Slavia na Jarolímově území to nejlepší, co má...

Po spoustě negativních emocí postaví Slavia na Jarolímově území to nejlepší, co má...
OBSAHUJE VIDEO

Sešívané "S" se musí z evropských pohárových bojů rychle přeorientovat na ligové boje. Už v sobotu odpoledne se totiž představí na území, kde vládne Karel Jarolím.

Víkendový střet bude soubojem nejúspěšnějším poválečných trenérů Slavie. Právě pod současným šéfem Boleslavi debutoval za slavné "S" Stanislav Tecl.

"Zkušenost s ním mám ze Slavie krátkou, ale je pravda, že jsem pod ním odehrál první ligový zápas. Pak ta sezona sice nedopadla úplně ideálně. V sobotu to bude náš soupeř a musíme ho porazit," burcoval oficiálními stránkami citovaný forvard s minulostí v Jablonci, Jihlavě či Plzni.

Celek soupeře během léta posílili mimo jiné i Ondřej Karafiát, Dominik Plechatý, Marek Suchý a Milan Škoda. Všichni nepochybně budou mimořádně motivovaní...

"Boleslav skvěle posílila v letním přestupním období. Přišli dva bývalí kapitáni Slavie i další hráči, mladí hráči. Síla toho týmu se projevila hned na začátku ligy, vypadají úplně jinak než v předchozích sezonách. Už se zúročuje práce trenéra Karla Jarolíma, takže si myslím, že nás nečeká nic lehkého, zvlášť po programu, který jsme měli po zápasu s Ferencvárosem. Ten nám přinesl spoustu negativních emocí, ale půjdeme dál za svým cílem v lize. Potřebujeme co nejvíc vítězství," uvedl asistent Jaroslav Köstl.

S Ferencvárosem se zranili Peter Olayinka i Petr Ševčík, ti k dispozici nebudou. Kapitán Jan Bořil už je ovšem uzdraven. "Máme několik absencí, které jsme nečekali. Některé jsou dlouhodobější, Petr Ševčík už nehraje delší dobu, teď z toho vypadl Olie. Na druhou stranu hráči jako Jakub Hromada nebo Abdallah Sima do zápasu už naskočili a vypadali dobře, takže je to další šance pro hráče, kteří nedostávali tolik šancí. Pro nás je tenhle zápas moc důležitý, takže postavíme to nejlepší, co máme," avizoval blízký spolupracovník Jindřicha Trpišovského, jehož slova nabídl web slavia.cz.

Beauguel obhajoval své nesportovní chování: Mířilo jen ke dvěma hráčům, protože se chovali arogantně

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.