Hrajeme poctivě, bojujeme jeden za druhého, a to se nám vyplácí, těší plzeňského Řezníka

Hrajeme poctivě, bojujeme jeden za druhého, a to se nám vyplácí, těší plzeňského Řezníka

Plzeň momentálně šlape a jde to znát i na tabulce, kterou vede. Stoprocentní bodovou bilanci si dokázala udržet i na podještědském stadionu U Nisy, o čemž rozhodl krajní bek Radim Řezník, jenž zase až tak často neskóruje.

Navíc byl vyhlášen i nejlepším hráčem utkání, což už se mu nepřihodilo také pořádně dlouho. "Nevím, asi už je to dlouho. Jsem za to rád, ale hlavně, že máme tři body. Vždycky říkám klukům, že takové góly bych chtěl dávat, kdy se mi to odrazí do prázdné brány. Stál jsem ve správný čas na správném místě a pak už jsem jen slízl smetanu. Zaplaťpánbůh za to," usmíval se dvaatřicetiletý rodák z Českého Těšína.

"Byl to strašně těžký zápas. I když Liberec je v tabulce asi tam, kam nepatří, tak to bylo náročné. Bylo to o jednom gólu, ten jsme vstřelili my a za tři body jsme velice rádi," mnul si ruce někdejší zadák Baníku či Mladé Boleslavi, jehož názor vyšel na fcviktoria.cz.

Zvládnout náročný program pomáhá každý dílčí úspěch. "I když je to fyzicky a psychicky náročné, znovu máme tři body a jsme stoprocentní! Hrajeme poctivě, bojujeme jeden za druhého, a to se nám vyplácí. V tomhle nasazení musíme pokračovat i nadále," burcoval celou západočeskou kabinu zkušený obránce z Doosan arény.

Hanuš: S Žilinou to bude jedno z nejdůležitějších dvojutkání pro nás i pro klub. Věřím, že se kousneme a postoupíme

Zdroj: fcviktoria.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.