Zase hraju fotbal, na který jsem byl zvyklý a který mě baví, vzkazuje z Bratislavy rozjetý Zmrhal

Zase hraju fotbal, na který jsem byl zvyklý a který mě baví, vzkazuje z Bratislavy rozjetý Zmrhal

Jaromír Zmrhal, jenž během léta vyměnil Brescii za Slovan Bratislava, momentálně válí a za svůj nový klub z hlavního města Slovenska, kam by měl mít namířeno i slávista Mick van Buren, dokázal skórovat již čtyřikrát v řadě.

"Většinu mi chvilku trvá, než se s novým týmem sehraju. Ve Slovanu jsem dostal pár přihrávek za obranu, šance se mi povedlo proměnit. Jo, začátek se mi povedl. Takový start sezony nepamatuju. Ani nevím, jestli jsem se vůbec někdy trefil ve čtyřech zápasech po sobě. Když se daří týmu, má jednotlivec šanci, že natočí nějaké góly nebo asistence. Jsem ale především rád, že jsme postoupili do play off Evropské ligy, máme tedy jistou Konferenční ligu. Zatím dobrý," usmíval se na stránkách sport.cz osmadvacetiletý středpopolař.

Své kvality ukazoval již ve druhé polovině svého jarního hostování v Boleslavi. V Bratislava na to v podstatě dál navazuje. "Zase hraju fotbal, na který jsem byl zvyklý, který mě baví. Naběhnu si za obranu, hraju na svojí pozici levého záložníka. V Brescii tp bohužel nešlo. Tam jsem, kromě několika zápasů za trenéra Lopeze, skoro rok a půl nehrál. Soustředím se, abych dělal dobře to, co umím," přidal na sport.cz svěřenec ostříleného trenéra Vladimíra Weisse, jenž navíc považuje za plus i to, že to má do Prahy jen tři hodiny.

Po nějakém čase navíc opět hraje o nejvyšší příčky. Slovan, za nějž odehrál v tamní lize necelé tři duely, je přeci jen obhájce titulu a velké ambice má každý rok. "Tohle je příjemné. S Brescií jsme o titul rozhodně nehráli, Boleslavi jsem šel pomoct se záchranou. Ale i tam jsme si to užil. Ve Slovane si nic jiného než titul nepřipouští. Klub chce navíc vyhrát domácí pohár a v Evropě se dostat co nejdál. Máme pořád šanci i na Evropskou ligu, budeme se o ni teď rvát s Olympiakosem," připomněl na sport.cz klient agenta Karola Kisela, jenž se prsí, že jde o jednu z nejlepších posil Slovanu za posledních několik let.

Nejdelší a nejvážnější absence v Edenu jde za Plavšičem. Jak to vypadá s Olayinkou?

Zdroj: sport.cz