Proč musel Vozábal po tolika letech služeb z kola ven? Může za to ztráta důvěry v jeho práci...

Proč musel Vozábal po tolika letech služeb z kola ven? Může za to ztráta důvěry v jeho práci...

Náhlý konec Martina Vozábala ve strukturách Dynama České Budějovice překvapil většinu fotbalové veřejnosti. Funkcionář totiž pracoval pro jihočeskou značku ze Střelnice řadu let...

Vozábala odvolal sám předseda představenstva JUDr. Vladimír Koubek a to i z jeho funkce v akademii Dynama. Dlouholetý spolupracovník hlavního kouče Davida Horejše ono rozhodnutí přijal.

O jeho náhradě ve sportovním úseku už se vedou diskuse a konkrétní jméno by mělo být zveřejněno do konce právě probíhajícího týdne.

"Důvodem tohoto rozhodnutí je ztráta důvěry k práci Martina Vozábala, protože předseda představenstva byl nucen v posledních týdnech opakovaně a významně zasahovat do práce sportovního úseku. Z těchto důvodů předseda představenstva aktuálně jedná o personálním posílení sportovního úseku klubu," zaznělo na stránkách dynamocb.cz.

Dvaačtyřicetiletý Vozábal, jenž jako hráč prošel Viktorií Žižkov, Slováckem, Slavií, Zlínem, Hradcem Králové i Škodou Xanthi, navíc není jediným, kdo v Dynamu v poslední době skončil.

"Předseda představenstva po svém nástupu do klubu jednal se všemi zaměstnanci o svých záměrech v práci klubu a někteří zaměstnanci se s novými úkoly neztotožnili. Tři z nich z klubu po dohodě odešli. Jiné personální změny nejsou na pořadu dne," vyšlo na oficiálních stránkách aktuálně devátého celku prvoligového peletonu.

Csaplárovy vzkazy pro Spartu i Slavii sedí. Kauza Pelta? Dělá z nás disciplinárka blbce? Coufala Baček zablokoval

Zdroj: dynamocb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.