Traoré: Baník je vždycky těžký soupeř, ale my jsme šampioni a hrajeme doma, takže chceme vyhrát

Traoré: Baník je vždycky těžký soupeř, ale my jsme šampioni a hrajeme doma, takže chceme vyhrát

V kádru pražské Slavie už působí několik let a po svém příchodu ze Zlína se etabloval do člena základní sestavy. Není divu, že kouč Jindřich Tripišovský dvaatřicetiletému legionáři z Pobřeží slonoviny věří a vsází na jeho schopnosti. Šanci se ukázat by měl dostat také v nedělním ligovém duelu proti Baníku Ostrava.

Slavia je zatím stoprocentní, ale má o jeden duel méně než zbytek týmu z Fortuna ligy. Nyní stojí v cestě ostravský Baník, který se pokusí dobýt tvrz v Edenu. A sešívaní tuší, že je nečeká nic jednoduchého, neboť slezský klub disponuje skvělou formou.

„Baník je každou sezonu dobrý soupeř, každý rok se snaží zlepšovat. Teď mají tři výhry v řadě, sice prohráli ten první zápas, ale potom vyhráli poslední tři zápasy. Pro mě to není překvapení,“ poukazuje Ibrahim Traoré na kvality nedělního soupeře.

Zkušený záložník větří nelehkou konfrontaci, ale také věří, že jeho tým uspěje a naladí se na odvetu proti Legii Varšava. „Jak jsem říkal, Baník je vždycky těžký soupeř. Dali jedenáct gólů, mají lepší skóre v lize, takže to pro nás bude těžké, ale myslím si, že jsme také dobrý tým, jsme šampioni a hrajeme doma, takže se musíme snažit ten zápas vyhrát,“ dodává opora pražské Slavie.

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.