Co se děje s Monakem?! Od vyřazení Sparty ještě neskórovalo, v sobotu padlo i doma s Lens

Fotbalisté Monaka jsou v krizi. Od chvíle, co ve třetím předkole Ligy mistrů odklidili z cesty Spartu, ještě ani neskórovali a padli třikrát v řadě. V sobotu dokonce i s oslabeným Lens, jemuž doma podlehli 0:2.

Hráči Monaka, kteří v týdnu prohráli v úvodním klání play-off Champions League s ukrajinským Šachťarem 0:1, chtěli proti Lens napravit svá zaváhání z úvodních dvou kol, v nichž získali jen dva body, to se jim však vůbec nepodařilo.

Týmu Lens podlehli o dvě branky i přesto, že v první půli měli převahu a soupeř hrál od 61. minuty bez vyloučeného Doucoureho. To už ale hosté vedli 1:0, když se v 51. minutě trefil Ganago. V nastavení pak z brejku pečetil triumf Racingu Banza.

Naopak zatím stoprocentní jsou hráči Paris-Saint Germain, kteří v už pátek zvítězili 4:2 v Brestu. Ještě bez Lionela Messiho, jenž by nejspíš měl hrát až příští týden.

Monaco - Lens 0:2 (0:0)
Góly: 51. Ganago, 90+4. Banza.

Saint-Eténne - Lille 1:1 (0:1)
Góly: 85. Sow – 38. B. Yılmaz

Brest - PSG 2:4 (1:2)
Góly: 42. Honorat, 85. Mounié – 23. A. Herrera, 36. Mbappé, 74. I. Gueye, 90+1. Di María.