Kisel s Latkou jednají a Vlašičem to asi neskončí. Kladiváři mají v těchto hodinách dotahovat i příchod Krále...

Kisel s Latkou jednají a Vlašičem to asi neskončí. Kladiváři mají v těchto hodinách dotahovat i příchod Krále...

V letním přestupovém období měnili dres například reprezentanti Jakub Jankto, Jakub Pešek, David Zima, Tomáš Vaclík, Michael Krmenčík či Zdeněk Ondrášek. A brzy by se k nim mohl přidat také Alex Král...

Alespoň podle ruského serveru RB Sport, na něhož se odkazoval portál idnes.cz. Jeho příchod má v těchto hodinách dotahovat West Ham United, na jehož soupisce již figurují i Vladimír Coufal s Tomášem Součkem.

Třiadvacetiletý univerzál s minulostí v Teplicích či Slavii by měl dorazit na ostrovy na roční hostování s opcí na trvalou spolupráci.

Obchod by měl být uzavřen do úterního podvečera, kdy se v Premier League zavírá přestupové okno. O tom, že nabídka existuje, již informoval na svých sociálních kanálech i ruský velkoklub.

Agenti Karol Kisel a Martin Latka z K2KSports zatím mlčí a jednají. Protože se Král nalézá kvůli srazu národního mužstva v Praze, změna dresu by měla proběhnout na dálku a v novém působišti bude pravděpodobně představen až po skončení repre pauzy.

Když se přesouval rodák z Košic na východ Starého kontinentu, moskevský obr za něj poslal do české metropole 12 milionů eur. Podle transfermarkt.com je jeho nynější cena o dva milony eur nižší. Na kolik asi vyjde aktuálně druhý celek Premier League?

P.S.: Kladiváři se mimochodem v úvodu tohoto pracovního týdne posílili také o chorvatského reprezentanta Nikolu Vlašiče, který se v Londýně upsal až do roku 2026. Do CSKA Moskva za něj poputuje 29 milionů eur.

Na San Siru mohl růst po boku Zlatana či Girouda, Slavia ale svou útočnou naději z Vlašimi do AC Milán nepustí...

Zdroj: idnes.cz

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.