Moyes o Královi: Snad pro nás bude v průběhu sezony kvůli náročnému programu představovat cenný přínos

Moyes o Královi: Snad pro nás bude v průběhu sezony kvůli náročnému programu představovat cenný přínos

Londýnští Kladiváři předvedli v závěru přestupového okna poměrně mocný finiš. Nejprve představili Francouze Zoumu, pak Chorvata Vlašiče a nakonec českého reprezentanta Alexe Krále.

Ten bude ve West Hamu na ročním hostování s povinnou opcí. Jak jeho příchod komentoval skotský manažer David Moyes?

"Mám velkou radost, že můžu Alexe přivítat ve West Hamu. Dodá konkurenci do středu zálohy. Je to další mladý a talentovaný hráč, u něhož cítíme velký potenciál. Myslíme si, že bude schopný přizpůsobit se požadavkům Premier League," citoval web aktualne.cz slova bývalého kouče Evertonu, Manchesteru United či San Sebastianu.

Osmapadesátiletý odborník by se nezlobil, kdyby měl bývalý slávista v britské metropoli podobný dopad jako jeho kolegové z národního mužstva Tomáš Souček a Vladimír Coufal...

"Doufáme, že pro nás v průběhu sezony bude představovat cenný přínos, zejména s ohledem na náročnější program. Alex je dalším zavedeným reprezentantem České republiky. Věříme, že má podobné vlastnosti a hlad jako Tomáš a Vladimír," přidal Moyes.

O dvaadvacetinásobného reprezentanta Česka v posledních dnech usilovaly také italské týmy Atalanta Bergamo a Sassuolo. Ředitel Spartaku Jevgenij Meležikov však nakonec upřednostnil vábení z ostrovů.

Kisel s Latkou jednají a Vlašičem to asi neskončí. Kladiváři mají v těchto hodinách dotahovat i příchod Krále...


Zdroj: aktualne.cz

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.