Změn si všimnete. Musíme smýšlet tak, že je teď klíčové hlavně sbírat body, hlásí Kozel

Změn si všimnete. Musíme smýšlet tak, že je teď klíčové hlavně sbírat body, hlásí Kozel
OBSAHUJE VIDEO

Svou premiérovou tréninkovou jednotku pod Ještědem absolvoval Luboš Kozel poslední srpnový den a slabý start Slovanu do sezony 2021/2022 už rozebírat nechtěl...

"Nechceme už řešit, co bylo. Řešíme aktuální stav a k tomu je potřeba, aby měli hráči čistou hlavu," ozřejmil bývalý vůdce Dukly či Baníku.

Tentokráte ho k příchodu na stadion U Nisy příliš dlouho přemlouvat nemuseli. "Moc dlouho jsem o nabídce nepřemýšlel. K Liberci mám vazbu a vztah. Byl jsem klubem oslovený už před dvěma lety, když jsem pracoval na svazu, tentokrát jsem byl bez angažmá. Z mé strany zájem byl hned," pronesl na webu fcslovanliberec.cz odborník.

Cíl pro start nové mise je více než jasný. "Hlavně tým psychicky povzbudit. Za šest kol jsme dali jediný gól, stačí se podívat a vidět, kde problémy jsou. Obrovskou roli hraje právě mentální nastavení. Soustředíme se na to, abychom byli lepší a výsledky přišly. Na tabulku se budeme dívat až v listopadu a prosinci, abychom se soustředili jen nejbližší zápas. Musíme smýšlet tak, že je nyní klíčové hlavně sbírat body," upozornil na klubových stránkách padesátiletý stratég, jenž u Nisy před více než deseti lety asistoval Ladislavu Škorpilovi.

Ten si přivedl na libereckou půdu nového asistenta Ivana Kopeckého. Miroslav Holeňák i Marek Čech však z jeho realizačního týmu nezmizí. A co úprava herního stylu, nebo výraznější změny? "Jsem zastáncem kombinačního fotbalu s výstavbou postupného útoku, ale jsem si vědom toho, jak Slovan hrál a vím, jaká je situace. Když chcete něco přebudovat o 180 stupňů, nemusí to přinést úspěch. Změn si všimnete. Ale musíme se odrazit od známých věcí, aby bylo mužstvo úspěšné hned," uzavřel na fcslovanliberec.cz nový šéf Matouška, Koscelníka, Rabušice a spol.

Derby Sparta - Slavia i v Konferenční lize? Csaplár: Jestli chceme v Evropě uspět, musíme mít evropské myšlení

Zdroj: fcslovanliberec.cz

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.