Bucha je neuvěřitelně pracovitý hráč, který na sobě dennodenně maká a chce se neustále posouvat...

Bucha je neuvěřitelně pracovitý hráč, který na sobě dennodenně maká a chce se neustále posouvat...

Viktoria nic nepodceňuje a pojišťuje si důležité hráče. Po krajním obránci Milanu Havlovi tak v Plzni prodloužil kontrakt i kandidát na reprezentační dres Pavel Bucha, jenž se na současné adrese zavázal až do konce soutěžního ročníku 2023/2024.

Třiadvacetiletý záložník, jenž odehrál k tomuto datu v plzeňských barvách 59 soutěžních zápasů s bilancí 14 branek, tak ve Štruncových sadech, jejichž součástí je již od léta 2018, prodloužil o další dva roky. "Jsem šťastný, že ke mně má klub důvěru a došlo k prodloužení smlouvy. Cítím se ve Viktorce skvěle, našel jsem tady perfektní zázemí a veškeré podmínky pro fotbalový růst," neskrýval spokojenost bývalý mládežník Slavie.

U všeho byl i jeho agent Viktor Kolář. "Pavel se vyprofiloval do pozice klíčové osobnosti týmu a nový kontrakt je toho důkazem. Plzeň se chce nadále držet v absolutní české špičce a toto prodloužení patřilo k prioritám. Osobně věřím, že Pavel zde udělá další krok ve svém fotbalovém vývoji,“ přidal zástupce Sport Investu, jehož názoru daly prostor stránky fcviktoria.cz.

Neprotestuje pochopitelně ani první muž západočeské značky Adolf Šádek, jenž za vstřícné a konstruktivní jednání poděkoval jak hráči, tak jeho zástupci. "Na všem jsme se domluvili velmi rychle. Pavel je neuvěřitelně pracovitý hráč, který na sobě dennodenně maká a chce se neustále posouvat. I přes stále poměrně nízký věk je jedním z klíčových hráčů a má potenciál dostat se i do národního týmu, kde byl nyní již mezi náhradníky. Jsem rád, že bude i nadále součástí našeho klubu," liboval si webem fcviktoria.cz citovaný funkcionář z Doosan arény.

Nešpor realizoval nejrychlejší přestup kariéry, který skoro ani neprobral s manželkou a opět se sešel v jednom dresu s Pilařem

Zdroj: fcviktoria.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.