Lednový cíl Rudých ďáblů? Lovit by se mělo v Madridu, ale na ceně se zatím obě strany neshodnou

Lednový cíl Rudých ďáblů? Lovit by se mělo v Madridu, ale na ceně se zatím obě strany neshodnou

Manchester United už vyhlíží další přestupové okno, aby do svých řad nahnal další zajímavé tváře. Hlad po zisku mistrovského titulu v Premier League je po letech půstu citelný a tým z Old Trafford se chce vrátit na trůn. Již v minulé sezoně byl znát vzestup, který Rudé ďábly letos pasuje do role jednoho z favoritů, ale až průběh roku ukáže, jak silný tým Ole Gunnar Solskjaer poskládal.

Podle španělského listu Marca nebyl ostrovní gigant daleko od zisku anglického obránce, ale jeho cenovka převyšovala položenou nabídku. Manchester United by rád do svých zadních řad začlenil Kierana Trippiera a proslýchá se, že Atletiko Madrid není úplně proti jej ze svých služeb propustit.

Anglický reprezentant s klubovou minulostí Manchesteru City, Burnley či Tottenhamu by se mohl vrátit na Ostrovy již v lednu, pokud všechny strany naleznou shodu v otázce financí. Rudí ďáblové nabídli během léta za třicetiletého obránce 21 milionů eur, což se však nesetkalo s pochopením Atlétika.

Aktuální šampion La Ligy si svého hráče cení na 34 milionů eur a ze svých požadavků nehodlá slevit. Trippier má v Madridu ještě dva roky platný kontrakt, ale na druhou stranu se Atlétiko nebrání jeho prodeji. Neschopnost přivést Trippiera na Old Trafford však nabouralo plány pustit na hostování Diega Dalota do Borussie Dortmund. Rudí ďáblové měli v létě výdaje, které jim nedovolovaly svou nabídku navýšit, což by ale už nemuselo v lednu platit.

Zdroj: marca.com

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.