Bayern cítí, že v boji o Haalanda zaostává. Norský klenot je prý nemožné udržet v Bundeslize

Bayern cítí, že v boji o Haalanda zaostává. Norský klenot je prý nemožné udržet v Bundeslize

Během uplynulého léta mohly létat miliony za jeho služby, ale jednadvacetiletý norský talent se po domluvě s Dortmundem rozhodl setrvat na současné adrese. Na konci této sezony by se ale měl opět rozhořet boj o jeho zisk a zájemců je hned několik. Podle německého listu Bild je ale největším adeptem Manchester City.

Zoubky si brousí také Bayern Mnichov, ale ředitel bavorského obra Karl-Heinz Rummenigge otevřeně připustil, že je prakticky nemožné udržet tohoto útočníka v Bundeslize. Přestože Bayern disponuje velkými finančními prostředky, suma za jeho služby by mohla být i nad jeho možnosti.

Ohromující výkony Haalanda v barvách Borussie v uplynulých osmnácti měsících z něj dělají jednoho z nejtalentovanějších mladých útočníků současnosti. Celá řada evropských velkoklubů si jej umí představit ve svých řadách, ale rozhodovat bude nejen přání hráče, ale i nejvyšší nabídka.

I proto se předpokládá, že norský klenot zamíří na Ostrovy, kde se o něj budou přetahovat tamní obři. Chelsea to zkoušela již během tohoto léta, jeho jméno bylo spojováno i s Manchesterem United, ale vyhrát by měl Manchester City, který v něm vidí další možnost za Kanea, kterého se letos na Etihad Stadium nepodařilo zlákat.

Zdroj: bild.de