Inter si vyhlédl novou týmovou jedničku. Kdo by mohl operovat mezi třemi tyčemi?

Inter si vyhlédl novou týmovou jedničku. Kdo by mohl operovat mezi třemi tyčemi?

Nerazzurri podle posledních zpráv webu Tuttosport pošilhávají po nové týmové jedničce, která by mezi třemi tyčemi nahradila zkušeného veterána Samira Handanoviče. Sedmatřicetiletý brankář by mohl být vystřídán mladším jménem z Ostrovů, které by se nebránilo změně, i když jeho současný zaměstnavatel je proti.

Inter Milán se na hráčském trhu rozhlíží po novém brankáři a v jeho hledáčku uvízl devětadvacetiletý německý reprezentant Bernd Leno. Problém je v tom, že je v područí londýnského Arsenalu, které o jeho uvolnění nechce ani slyšet.

Někdejší opora Leverkusenu je stále první volbou kouče Mikela Artety i navzdory tomu, že Arsenal vynaložil nemalé finanční úsilí, aby v létě přivedl z Bournemouthu Aarona Ramsdalea. Italské zdroje ale přináší zajímavé zjištění, že Leno neplánuje s Gunners prodloužit smlouvu.

Německý legionář v létě naznačil, že nemá nutně v úmyslu opustit Emirates Stadium, ale připustil, že by mohl v brzké budoucnosti přijmout novou výzvu. „Je jasné, že v určitém věku své kariéry budu chtít učinit další krok. Zatím jsem hrál za dva kluby. Možná dostanu chuť hrát další ligu. Možná na jihu. Ale stále je čas, dostávám se do ideálního brankářského věku,“ nechal se slyšet Leno.

Zdroj: www.tuttosport.com

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.