Krmenčík, Kuchta a Takács nabírali sebevědomí i herní klid ve třetiligovém béčku Slavie a odnesl to Baník Sokolov

Krmenčík, Kuchta a Takács nabírali sebevědomí i herní klid ve třetiligovém béčku Slavie a odnesl to Baník Sokolov
OBSAHUJE OHLASY

Slávistické béčko si připsalo v novém ročníku ČFL premiérovou výhru, když v Xaverově hokejově rozmetlo Baník Sokolov 8:2.

Na prvních šesti brankách týmu trenéra Marka Jarolíma se podílely posily z áčka, a sice Michael Krmenčík, Jan Kuchta a Laco Takács.

Nejvíce zářil prvně jmenovaný reprezentační forvard s minulostí v Soluni či Bruggách, jenž dosáhl na hattrick.

"Super, Michael i Laco tomu přinesli hodně. Jak hrají nahoře, tak k tomu ty body a čísla, co měli, patří. Nám to extrémně pomohlo a snad to pomohlo i jim, že mají trošku sebevědomí a nabrali herní klid. Teď zase pomůžou áčku, proto tady i jsou," liboval si na webu slavia.cz Marek Jarolím.

Jak se lišila příprava se zmíněnými posilami? "Bylo super, že s námi kluci už i dva tréninky trénovali. Příprava se nelišila, šli jsme do toho s tím, co chceme hrát, a oni přinesli tu kvalitu, která naše akce pozvedla o úroveň výš. Příprava i trénink byl ale stejný," přiblížil.

Jana Kuchtu umístil netradičně do záložní řady. Jak se mu tam dařilo? "Skvěle. Hrál podhrot a dělal tam rozdílové věci. Bral si těžší balony, se kterými dokázal vyjet a tím posouval naši hru. Podal výborný výkon," chválil rychlíka Jarolím, jehož celek půjde opět do akce 12: září a to na půdě Karlových Varů.

Šesté kolo ČFL:

SK Slavia Praha B - FK Baník Sokolov 8:2 (6:1)
Branky: 8., 34. a 42. Krmenčík, 15. Douděra, 27. Obadal, 32. Šmíd, 56. a 71. Horský – 45. a 62. Mlika.

Slavia B: Sirotník – Bárta (46. Hrubeš), Takács, Šmíd, Obadal – Švec (79. Kopáček), Nikl, Kuchta (51. Šimeček) – Douděra, Krmenčík (61. Horský), Zeronik (72. Atsuta).

Sokolov: Štrunc – Hajdo, Stan, Krlička, Řezáč, Kovář, Blažek, Fišer, Mlika, Kýček, Kolář.

Kolář chyboval už před svým zraněním hlavy, po něm naopak zářil. Náhradník Mandous má v lize lepší čísla

Zdroj: slavia.cz