Owen překvapil nevybíravou kritikou hvězdného trojzubce Messi - Neymar - Mbappé, Ferdinand mu oponoval

Owen překvapil nevybíravou kritikou hvězdného trojzubce Messi - Neymar - Mbappé, Ferdinand mu oponoval

Paris Saint-Germain sice zcela jasně vévodí Ligue 1 bez ztráty kytičky a skóre 16:5, nicméně vstup do základní skupiny Ligy mistrů francouzským šampionům z Parku princů nevyšel.

Hvězdami nabité PSG remizovali v Bruggách (1:1) i přesto, že trenér Mauricio Pochettino poprvé nasadil do základní sestavy zářivý trojzubec Lionel Messi - Kylian Mbpapé - Neymar.

Ikony Paříže v jedné útočné linii možná trochu překvapivě na televizních obrazovkách kritizoval i bývalý reprezentant Albionu Michael Owen, jenž na nich nenechal nitku suchou...

"Sice nad nimi pořád slintáme, a každý zvlášť jsou to fenomenální hráči, ale když je dáte všechny do jedné trojice, dělají tým slabším. Moc nerozumím tomu, proč by PSG měli být favority Ligy mistrů. Myslím, že anglické kluby jsou daleko, daleko před nimi. Skoro cítím, že Donnarumma a Sergio Ramos jim dávají víc šancí na triumf v Lize mistrů, než podpis někoho, jako je Messi,“ citoval web iSport.cz slova rodáka z Chesteru, podle kterého bude Paříž potřeboval i někoho, kdo za zmíněné persony zápasy odběhá a odpracuje.

O rok starší Rio Ferdinand ovšem někdejšímu forvardovi Liverpoolu, Realu Madrid i Manchesteru United jednoznačně oponoval a situaci tak černě neviděl. "Nevím, ale když to správně poskládáte za nimi, postavíte Verattiho, Gueyeho nebo Wijnalduma, máte tam běhavé hráče, kteří mohou dostat balon k hvězdám v útoku. Ano, i od nich potřebujete, aby občas pracovali i jinak, vraceli se. Ale viděl jsem Neymara i Mbappého, jak to zvládají. Pochettino to musí od svých hráčů požadovat. To odděluje dobré manažery od výborných, že dokážou hráče, od který se nečeká dřina, donutit k tomu, aby dřeli," přidala Deníkem Sport zmiňovaná legenda Rudých ďáblů, jež dříve prošla také West Hamem či Leedsem.

Bude to v neděli v hitu Ligue 1 proti Olympique Lyon od hvězdného ofenzivního trojuhelníku lepší?

MS každé dva (sudé) roky? Proč ne? A Euro by mohlo být také co dva roky. Ty liché. Pryč s kvalifikační nudou!

Zdroj: isport.blesk.cz