Špatná zpráva ze Španělska! Jankto se ošklivě zranil, odneslo to koleno. Atlético doma opět zklamalo

Pouhých 11 minut vydržel v zápase na hřišti Vallecana český záložník Jakub Jankto. Poté utrpěl zranění kolena a s bolestivou grimasou byl na nosítkách odnesen do útrob stadionu. Jak moc je jeho zranění vážné, není zatím jasné. Jeho tým pak bez něj podlehl 0:3, to Atlético Madrid uhrálo jen bezgólovou remízu doma s Bilbaem.

Ty záběry vyděsily nejednoho fanouška! Jankto se totiž ve Vallecanu zranil bez cizího přičinění poté, co si nabíhal na rohový kop svého týmu. Přitom ale podklouzl a jeho ukrutný řev a i bolestivé gestikulace dávaly hned najevo, že je hodně zle.

Musel tak okamžitě vystřídat a nyní se netrpělive čeká na informace, které by o zdravotním stavu českého reprezentanta daly vědět něco bližšího.

Na place Jankta vystřídal Vitolo, příliš štěstí mužstvu ale nepřinesl. Už v době jeho střídání prohrávalo Getafe po trefě Treja z penalty a nakonec ještě dvakrát inkasovalo, když se po přestávce trefili i Ciss s Falcaem.

To na půdě obhájce ligového titulu, tedy Atlétika Madrid, žádný gól nepadl. V poměrně nudném zápase tak domácí tým jen remizoval 0:0 s Bilbaem, čímž bohužel opět potvrdil, že jeho utkání na stadionu Wanda Metropolitano nejsou v této sezoně žádným fotbalovým pochutnáním. Za 360 minut tam totiž fanoušci videli jen jeden gól...