Čvančara už vyhlíží derby: Je to extra motivace, doma si to zaslouží tři body. Všechny musí zůstat u nás v Jablonci

Čvančara už vyhlíží derby: Je to extra motivace, doma si to zaslouží tři body. Všechny musí zůstat u nás v Jablonci

Mladý útočník Jablonce Tomáš Čvančara si připsal na sparťanské půdě svou třetí branku v ligové sezoně a díky jeho příspěvku tak jeho severočeský chlebodárce ukončil tříleté čekání na bodový zisk na Letné...

"Bylo to dlouhé čekání, doufám, že jsme fanouškům udělali aspoň nějakou radost tím bodem. Snad jsme se jim aspoň trochu revanšovali za ligový vstup, který určitě nebyl ideální. Snad to bude malý odrazový můstek k tomu, že už se to lepší. Přál bych si, abychom zase byli ten Jablonec, který může hrát s kýmkoliv a bude hrát nahoře," uvedl jednadvacetiletý dlouhán na webu fkjablonec.cz.

Hubené triumfy s Karvinou a Kluží souboru Petra Rady evidentně pomohly a určitě se mu i lépe dýchá na nynějším devátém místě tabulky. "Karviná byla důležitá, byla to vydřená výhra. S Kluží to byl super zápas, byla to pro nás odměna, že takový klub, jako je Kluž, se může ukázat na Střelnici. Povedlo se nám s nimi bodovat, což je super. Jen tak dál, musíme pokračovat," burcoval zelenobílou kabinu kolega Pilaře, Zeleného, Malínského a spol.

Již ve středu se účastník Evropské konferenční ligy představí v rámci poháru v Přepeřích a o víkendu pak bude následovat ostře sledované podještědské derby se Slovanem Liberec, jenž po první výhře v sezoně nad Mladou Boleslaví konečně opustil poslední příčku.

"A to je extra motivace. Hrajeme doma a to si zaslouží tři body. Body musí zůstat u nás v Jablonci. Paradoxně ani jednomu týmu se v lize teď nějak nedařilo, myslím si, že nám pomůže i ten nedělní bod na Spartě. Chtělo by si to udržet nějakou delší šňůru," přidal na fkjablonec.cz nejlepší střelec Jablonce s minulostí na Vyšehradě či v Opavě.

Na Letné čekají od některých hráčů určitě víc. V ofenzivě splňuje veškeré parametry pouze Hložek...

Zdroj: fkjablonec.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.