S Motorletem trénující Stoch by prý pomohl leckterému týmu v první lize. Tak proč ne třeba Spartě?

S Motorletem trénující Stoch by prý pomohl leckterému týmu v první lize. Tak proč ne třeba Spartě?

Sparta dokázala z posledních sedmi soutěžních zápasů vytěžit jen dvě výhry proti Hradci Králové a Českým Budějovicím. Jinak se o body dělila, nebo je rozdávala. Podle Jana Rajnocha, jenž je letenským odchovancem, pod tím mohou být podepsány i absence ve středové řadě na čele s Bořkem Dočkalem...

"Problémem jsou také absence v záloze. Čekalo se, zda nastoupí po zranění Bořek Dočkal. Ať si kritici říkají, co chtějí, ale právě on dokáže dát hře myšlenku, dá rozdílovou přihrávku a mladí vedle něj mohou růst," pronesl na webu sport.cz bývalý zadák Energie Cottbues, Sivassporu či Ankaragücü.

"Pochopitelně chybí také Láďa Krejčí mladší. To je buldok, který tým vyhecuje, strhne, jde do souboje. Myslím, že všichni na Letné čekají, až bude zpátky. Někdo vyčítá trenéru Vrbovi, že nedostává víc šancí Karabec. Ale on příležitost dostal a nebylo to úplně ideální, naskakuje jako střídající hráč a tahle role je pro něj, myslím, správná," přidal na sport.cz odborník, jehož čeká na konci právě probíhajícího měsíce oslava čtyřicátých narozenin.

Někdejší obránce Sigmy, Liberce, Mladé Boleslavi, Slovácka i Bohemians 1905 by dokonce slavnému "S" doporučoval angažování bývalého slávisty Miroslava Stocha, jenž je v jednatřiceti po svém předčasném konci v polském Zaglebie Lubin bez angažmá a jako volný hráč trénuje s třetiligovým Motorletem Praha.

"Sparta nedává tolik gólů, jako by se pod trenérem Vrbou čekalo, třeba v Kodani v Evropské lize to byla sázka na defenzivnější styl hry, kdy bylo cílem získat bod. Hložek už nedal gól sedm zápasů, nepadá to tam ani hráčům ze střední vzdálenosti. Tak mě napadá, jestli by na Letné neměli začít uvažovat, jestli by se jim nakonec nehodil Miňo Stoch, který má kopací techniku vyhlášenou a umí střílet parádní góly. Je volný, trénuje u nás na Motorletu a čeká na nabídky. Myslím, že by leckterému týmu v první lize pomohl. Tak proč ne třeba Spartě?," uzavřel na sport.cz patnáctinásobný reprezentant Česka.

Kabina je zdravá. Jak jsem kluky poznal, všechno je v pořádku, chválí zraněný brněnský tahoun Zavadil

Zdroj: sport.cz