Domácí pohár: Jihlava vystavila stopku Pardubicím, Olomouc, Plzeň a Boleslav jdou dál

PRÁVĚ SE HRAJE

Předposlední zářijové úterý nabídlo čtyři střety třetího kola MOL Cupu, s tím, že o postup do osmifinálové fáze se bojovalo ve Vlašimi, Jihlavě, Plzni a Opavě. Jako první přicestovala Sigma Olomouc na půdu Vlašimi a do vedení se dostala poměrně rychle zásluhou Zmrzlého. Po změně stran dokázali domácí srovnat zásluhou Broukala, ale Hanákům vrátil vedení Daněk.

Druholigová Jihlava si vyšlápla na Pardubice a na Vysočině dokázala vyřadit východočeského zástupce z elitní soutěže. Ježky poslal do vedení v 11. Minutě Arroyo a po změně stran náskok pojistil Tureček.

Plzeň se doma trápila s Příbramí. Viktoriani udeřili již ve 4. minutě zásluhou Havla, ale o pět minut později srovnal stav Zorvan. Až po změně stran vrátil domácím vedení Šulc.

Na půdě Opavy byli diváci svědky zajímavé přestřelky, která nakonec znamenala postup hostů. Mladá Boleslav udeřila hned dvakrát během první půle, kdy se střelecky prosadili Fila a Stránský. Ve druhém poločase sice snížil Holík, ale pak se ke slovu dostali opět svěřenci kouče Jarolíma a přesně pálili Ewerton a Hlavatý. Až v samotném závěru Kramář upravil na konečných 2:4.

MOL Cup - úterní duely 3. kola:

FC Sellier & Bellot Vlašim – SK Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
Branky: 66. Broukal – 6. Zmrzlý, 79. Daněk

FC Vysočina Jihlava – FK Pardubice 2:0 (1:0)
Branky: 11. Arroyo, 56. Tureček

SFC Opava – FK Mladá Boleslav 2:4 (0:2)
Branky: 50. Holík, 89. Kramář – 12. Fila, 45+1. Stránský, 64. Ewerton, 82. Hlavatý

FC Viktoria Plzeň – 1.FK Příbram 2:1 (1:1)
Branky: 4. Havel, 66. Šulc – 9. Zorvan

Slavia s Hradcem, Sparta ve Zlíně, Plzeň v Ďolíčku s Pardubicemi, Manchester United - West Ham, Chelsea - City