Podle Kollera bude pro Koláře těžké dostat se zpátky. O jeho vytížení se ale nebojí...

Podle Kollera bude pro Koláře těžké dostat se zpátky. O jeho vytížení se ale nebojí...

Ještě nedávno bylo téměř nepředstavitelné, že by hájil tři tyče úřadujícího tuzemského šampiona někdo jiný, než Ondřej Kolář.

V poslední době se tak však děje. O pár let starší Aleš Mandous, jenž patří k letním posilám sešívaného "S", dostal šanci díky zranění jedničky (zlomené žebro) a je podepsán již pod třemi triumfy v řadě...

"Šanci si zasloužil a chytnul ji za pačesy. Tým se na něj může spolehnout, navíc umí skvěle hrát nohama. Trenér Trpišovský může být spokojený," pronesl na webu isport.blesk.cz internacionál Jan Koller.

"Pro Koláře bude těžké dostat se zpátky, ale zápasů je hodně, takže bych se o vytížení slávistických brankářů nebál," uzavřel na konto brankářské otázky ve Slavii nejlepší kanonýr v historii českého národního mužstva, jehož slova nabídl iSport.cz.

Brzy sedmadvacetiletý strážce svatyně s libereckou minulostí má slíben odchod do zahraničí, k němuž by mohlo dojít již v lednu 2022. Je však otázkou, jestli přiletí na sešívaný stůl po jeho sérii chyb stejně atraktivní nabídky jako v minulosti.

S Motorletem trénující Stoch by prý pomohl leckterému týmu v první lize. Tak proč ne třeba Spartě?

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.