Váša Černý by měl brzy začít trénovat s týmem a snad by do konce roku mohl stihnout i nějaký zápas, říká Sadílek

Váša Černý by měl brzy začít trénovat s týmem a snad by do konce roku mohl stihnout i nějaký zápas, říká Sadílek
OBSAHUJE OHLASY

Michal Sadílek se po ročním hostováním v Liberci vrátil zpátky do Nizozemska, nikoli do PSV, ale to Twente.

Už když jsem hostoval v Liberci, tak klub přivedl dva nové hráče, což byl pro mě určitý signál, že se mnou do budoucna příliš nepočítá. Věděl jsem, že když v PSV zůstane trenér Schmidt, tak moje šance na pravidelné herní vytížení bude malá. Tři týdny jsem byl v letní přípravě, ale chtěl jsem pryč. Trenér mi říkal, že se mnou dál počítá, ale zároveň mi sdělil, že pokud si najdu jiný klub, tak mi v odchodu nebude bránit. Naštěstí se brzy ozvalo Twente a za tři dny bylo moje hostování s opcí uzavřené,“ uvedl v rozhovoru pro gol.cz.

Zájem byl i z bundesligy. Některé kluby se vyptávaly během EURO 2020, ale protože jsme byli s nároďákem v bublině, bylo to složité. Jeden bundesligový klub se ozval s konkrétní nabídkou, ale nechtěl tak dlouho čekat. Od dalších zájemců to bylo spíš jen takové oťukávání,“ pokračoval.

V Twente působí také začínající reprezentant Václav Černý, jenž se zotavuje z lednového zranění a operace zkříženého vazu v koleni.Za tři týdny by se měl zapojit do týmového tréninku a bude záležet, jak operované koleno bude snášet zvyšující se zátěž. Pokud vše půjde normálně, tak by měl do konce roku stihnout ještě pár ligových zápasů odehrát,“ konstatoval dvaadvacetiletý středopolař pro server gol.cz.

Zdroj: gol.cz