Lacazettovi se v Arsenalu blíží jeho konečná. Zamíří do slavného klubu, jenž o něj marně stál už v minulosti?

Lacazettovi se v Arsenalu blíží jeho konečná. Zamíří do slavného klubu, jenž o něj marně stál už v minulosti?

Vedení španělského velkoklubu Atlético Madrid nepřestává dál snít o tom, že se mu povede do mužstva zlákat útočníka Arsenalu Londýn  Alexandra Lacazetta. Tedy hráče, o nějž měli Atléti velký zájem už několikrát v minulosti, jednání o jeho příchodu však vždy na něčem selhala. Povede se ho přivést aspoň teď v zimě?

Francouzský úderník Lacazette je stále hráčem Arsenalu, kde však vysoká očekávání na něj kladená nikdy moc nenaplnil. Elitním kanonýrem týmu se ani přes občasné střelecké záchvěvy nestal, a tak žádný div, že se mu klub nechystá nabídnout prodloužení stávající smlouvy.

Ta mu vyprší po této sezoně a velkou šanci na jeho získání tak ucítilo právě Atlético, kde je na čelním místě vytipovaných posil. A to dokonce už delší čas. 

Informaci portálu fotball-espana.net nahrává i fakt, že o další spolupráci s Arsenalem už údajně nestojí ani sám Lacazette. Ten se navíc v minulosti nechal několikrát slyšet, že právě ve Španělsku by si jednou moc rád zahrál vrcholový fotbal. Dostane tu šanci už teď v zimě?

Zdroj: football-espana.net

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.