Nešpor byl spoluhráči po svém selhání podpořen, čehož si váží: Pořád jde jen o fotbal, nejde o život

Nešpor byl spoluhráči po svém selhání podpořen, čehož si váží: Pořád jde jen o fotbal, nejde o život
OBSAHUJE OHLASY

Střídající jablonecký žolík Martin Nešpor měl na svých kopačkách v Alkmaaru vyrovnání, svou obrovskou stoprocentní šanci ale zahodil a tak odjela severočeská družina z Nizozemska - stejně jako Slavia - s prázdnou.

"Byla to největší šance zápasu, mohl jsem dát na 1:1 a vypadalo by to jinak. Slušně řečeno, strašně mě to mrzí. Beru to na sebe, tohle musím proměnit. Jsem z toho špatný. Věřím, že pílí a prací to příště vyřeším jinak," soukal ze sebe po závěrečném hvizdu zkušený útočník, jenž dorazil na Střelnici na konci léta z hanáckého Androva stadionu.

Spoluhráči si ho za jeho selhání nedobírali. "Spíš mě povzbudili. Toho si vážím. Podrželi mě v takovém momentu, já bych asi udělal to stejné, kdyby se to stalo spoluhráčovi. Pořád jde jen o fotbal, nejde o život. Kluci mě podrželi, ale stejně mě to štve," přiznal na webu fkjablonec.cz svěřenec Petra Rady.

Jablonec si dokázal na Alkmaaru vytvořit celou řadu šancí a své momenty měl ve čtvrtek také mladý Čvančara. Na zahozené příležitosti ale doplatil již poněkolikáté. "Je to asi o tom se trochu zklidnit. Asi bude stačit nějaký gól, aby se to prolomilo a začalo to tam padat. Někdy se stává, že na tým padne deka ohledně střílení branek. Nesmíme se z toho položit. Musíme si z toho vzít nějaké pozitivum, musíme věřit, že to protrhneme a začne nám to tam padat?" burcoval zelenobílou kabinu jednatřicetiletý forvard.

Naštvaný Kuchta: Ještě jsem nezažil, aby po nás házeli zapalovače, kelímky a plastové předměty. Krmenčík to schytal, bublá to ve mně

Zdroj: fkjablonec.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.