Pešek? Všichni jsme se chytali za hlavu, přiznal Čelůstka a potvrdil, že spolupráce s Panákem mu vyhovuje

Pešek? Všichni jsme se chytali za hlavu, přiznal Čelůstka a potvrdil, že spolupráce s Panákem mu vyhovuje

Po úvodních dvou vystoupeních ve skupině Evropské ligy patří Spartě s náskokem tří bodů druhé místo a zatím je tedy vše v pořádku. Na skalpu Glasgow Rangers se podílel i nedávno uzdravený reprezentační stoper Ondřej Čelůstka. O čem všem po těsném letenském triumfu 1:0 hovořil?

O tom, jak je spokojen s výsledkem...

"Samozřejmě se to hodnotí dobře. Výhra mohla být i vyšší, nedali jsme tam na startu druhého poločasu velké šance. Možná už jsme to mohli zavřít dřív a nemusel tam být stres v posledních minutách. Ale celkově jsme spokojení, šťastní za tři body. Má to svoji hodnotu po té remíze v Kodani, je to skvělý start do skupiny."

O tom, co říkal na tutovou šanci Jakuba Peška...

"Všichni jsme se chytali za hlavu. Už jsme viděli balon v brance, s ničím jiným jsem osobně nepočítal. Ale může se to stát každému, možná to způsobil i terén. Stalo se, o to cennější je, že jsme ukázali svou sílu a dotáhli jsme to do vítězného konce."

O tom, jak se mu spolupracovalo s Filipem Panákem...

"Filip hraje úplně všude, teď jsme spolu nastoupili podruhé a v obou zápasech nám to klapalo. Bylo to celkem dobré."

O tom, jak ho oslovila atmosféra, o níž se staralo výhradně dětské publikum...

"Neuvěřitelné. I teď jsme se o tom s klukama bavili, jsme moc rádi, že tu nebylo ticho. Od rozcvičení jely až do konce. Bylo to krásné. Nám to na hřiště strašně pomohlo."

O tom, že už v neděli Spartu čeká důležité derby slavných "S"...

"Věřím, že na to navážeme. Není moc času, musíme dobře zregenerovat, nachystat se. V neděli se musíme na maximum odevzdat, víme všichni, o co jde. Doufám, že bude plný dům a lidi nás potlačí a půjdeme si za tím stejně, jako jsme šli ve čtvrtek proti Rangers."

Naštvaný Kuchta: Ještě jsem nezažil, aby po nás házeli zapalovače, kelímky a plastové předměty. Krmenčík to schytal, bublá to ve mně

Zdroj: sparta.cz