Malínský fandy Votroků nechápal: Hodně mě zamrzelo, že hradečtí fanoušci řvali na Hanuše simulante a podobně

Malínský fandy Votroků nechápal: Hodně mě zamrzelo, že hradečtí fanoušci řvali na Hanuše simulante a podobně

Ambiciózní Jablonec má před reprezentační přestávkou po deseti kolech Fortuna:ligy na kontě jen 10 bodů a na průběžné jedenácté pozici evidentně zůstává za očekáváním...

"To vědí všichni, že to je špatné. Víme, kde se Jablonec nacházel loni, jenže teď se bodově trápíme. Musíme začít dávat góly a pak přijdou i body," burcoval na stránkách fkjablonec.cz ostřílený křídelník Tomáš Malínský.

Ten svou trefu v nastavení proti hradeckým "Votrokům" neslavil, neboť chová ke svému bývalému chlebodárci respekt. "Věděl jsem samozřejmě, že jsem prošel Hradcem. Troufnu si říct, že jsem tam odvedl dobrou práci. Jindy bych ten gól oslavil, ale proti Hradci Králové jsem nechtěl. Ale za gól jsem samozřejmě rád. Každý gól chutná. Já jich teď nemám moc. Ten gól si vnitřně užiju," přiznal na klubovém webu svěřenec Petra Rady.

Mohl by mu přesný zásah pomoci v boji o základní sestavu? I v posledním kole totiž šel do akce až jako náhradník. "Doufám, že jo. Ale to je otázka spíš na trenéra. Každý gól pomůže psychicky. Snažím se na sobě každý trénink pracovat a nic neflákat. Kluci hrají dobře, bohužel, výsledky zatím nemáme takové. Ale sestava je na trenérovi a já to respektuji. Pracovat budu dál, na tom to mám založené," přidal exslávista s libereckou minulostí.

I když se hrálo "až" v Mladé Boleslavi, hradečtí fanoušci si pokřiky na jeho osobu neodpustili ani v azylu. "Na svou osobu jsem to nevníml. Dokážu tohle asi vypustit. Spíš mě ale zarazilo něco jiného. Jan Hanuš si taky prošel Hradcem a asi každý věděl, že byl v bezvědomí a mimo. Hodně mě proto zamrzelo, že hradečtí fanoušci na něj řvali simulante a podobně. Sotva přitom odešel ze hřiště. Má otřes mozku a možná i něco zlámaného. Snad bude v pořádku, přeji mu, aby byl v pohodě," uzavřel na fkjablonec.cz Malínský, jehož mužstvo už čeká na výhru tři duely a v příštím kole vyzve na Střelnici České Budějovice.

Limberský: Kdybych mohl mávnout kouzelným proutkem a vrátit se zpátky do Plzně, neudělal bych to

Zdroj: fkjablonec.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.