Určitě budeme o Rezkovi uvažovat dál, když se marodka nezlepší, avizuje Jarošík. Co vše musí Skláři zlepšit?

Určitě budeme o Rezkovi uvažovat dál, když se marodka nezlepší, avizuje Jarošík. Co vše musí Skláři zlepšit?

Poslední teplická výhra ve Fortuna:lize se zrodila ještě uprostřed srpna proti letos ne až tak přesvědčivému Jablonci a od té doby se na tři body čeká. I proto jsou žlutomodří Skláři v tabulce až předposlední.

Za soubor nového trenéra Jiřího Jarošíka se v Uherském Hradišti nově prala i opora severočeského béčka Jan Rezek, jenž rozhodně nezklamal a svůj dobrý výkon korunoval i přesným zásahem.

Devětatřicetiletý funkční veterán s pestrou klubovou minulostí, který byl z rezervy vytažen kvůli nedostatku kvalitního materiálu, by se tak podle svého nadřízeného nemusel objevit mezi prvoligovou smetánkou naposledy...

"Počítal jsem s tím, že to nebude zklamání, naopak, že nás podrží. Jsem rád, že nám pomohl, určitě o něm budeme uvažovat dál, když se marodka nezlepší,“ ozřejmil idnes.cz citovaný Jarošík, jenž dříve vedl také Prostějov či Ústí nad Labem.

Po repre pauza přijede na Stínadla vedoucí Viktoria Plzeň a je jasné, že ani 17. října nebudou domácí favoritem. Jarošík by navíc mohl do té doby naordinovat další změny. Prostoru ke zlepšení je navíc pořád víc než dost...

"Zlepšit musíme defenzivu, mezihru, ofenzivu i standardní situace. Je spousta času a já doufám, že se zvedneme, abychom byli v dalším zápase zase lepší. A třeba přijdou i nějaké změny v sestavě,“ doplnil na idnes.cz šéf Ledeckého, Mareše, Kučery a spol.

Na titul vůbec nemyslíme. Je to dlouhá a těžká cesta, říká Janošek a přiznává, že se do Plzně vrátilo štěstíčko

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.