850 diváků? To je naprosto nedůstojná kulisa, znehodnocení ligy a práce všech, kroutil hlavou Fukal

850 diváků? To je naprosto nedůstojná kulisa, znehodnocení ligy a práce všech, kroutil hlavou Fukal

Milan Fukal, jenž na české půdě prošel nejen Spartou, ale i Jabloncem a Hradcem Králové, byl zklamaný návštěvou, která se v Mladé Boleslavi přišla podívat na střet jeho bývalých chlebodárců.

Pokud by se to nehrálo v azylu, ale na východě Čech, asi by to bylo divácky lepší. "Strašná škoda, že výborný a hodně dramatický zápas Hradce s Jabloncem, klubů, za které jsem hrával, vidí jen 850 diváků. To je naprosto nedůstojná kulisa, znehodnocení ligy a práce všech," smutnil webem aktualne.cz citovaný šestačtyřicetiletý exreprezentant se dvěma mistrovskými tituly z let 2000 a 2001.

"Přitom to byl krásný zápas. Symbolicky hradecký rodák Malínský vyrovná v 98. minutě. V této situaci bod pro Jablonec dobrý, především z psychologického hlediska, ale pro Hradec ostatně taky, urval ho proti silnému soupeři," podotkl na aktualne.cz muž se šestiletou zkušeností z bundesligy.

Někdejšího stopera Hamburku a Borussime M'gladbach mrzely okolnosti, které víkendový zápas 10. kola Fortuna:ligy provázely. "Podle mého před vedoucím gólem Hradce jednoznačný faul na brankáře Hanuše, rozhodčí nepochopitelně nastavil čas o další dvě minuty, čímž umožnil Jablonci vyrovnat, Pilař měl být po druhé žluté vyloučený. Sešlo se toho dost. Jsem však rád, že nakonec převládl fotbal," uzavřel na aktuane.cz držitel bronzu z Konfederačního poháru FIFA z roku 1997.

Nejgólovější cizinci, jimiž se právě teď pyšní druhá česká nejvyšší soutěž?

Zdroj: aktualne.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.