Sešívaní se důrazně ohradili proti tomu, že by stáhli Bořila, Ševčíka i Masopusta z nároďáku bezdůvodně...

Sešívaní se důrazně ohradili proti tomu, že by stáhli Bořila, Ševčíka i Masopusta z nároďáku bezdůvodně...

Úřadující šampion české nejvyšší soutěže se sídlem ve vršovickém Edenu se ohradil proti informacím Deníku Sport, že by měla stát za reprezentačními absencemi Petra Ševčíka, Lukáše Masopusta a Jana Bořila dohoda slávistického vedení s Fotbalovou asociací České republiky.

Zpráva ze sešívaného tábora směřovanou zejména autorovi oněch slov Janu Podroužkovi vyšla na webu slavia.cz a zazní v ní i přesná diagnóza krajního obránce, univerzála a záložníka ze Sinobo Stadium...

"Žádná dohoda mezi FAČR a SK Slavia Praha neexistuje. Všichni tři hráči byli během pondělí vyšetřeni v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích magnetickou rezonancí, všichni tři slávisté mají bohužel objektivní nález a samozřejmě zdravotní dokumentaci.

Celé úterý pak následně klub řešil sportovní tragédii kapitána Jana Bořila. Ten bude muset podstoupit vážnou operaci poškozené chrupavky kolenního kloubu a následně ho čeká dlouhá rekonvalescence. V takové situaci a v kontextu sportovní tragédie Jana Bořila byly spekulace Deníku Sport za hranou.

Slavia s FAČR žádnou dohodu neuzavřela, jak informoval deník Sport a jeho redaktor Jan Podroužek. Není to poprvé, co právě Jan Podroužek zveřejnil nepravdivé informace o našem klubu. V poslední době se jedná o častější jev.

Deník Sport z logických důvodů nepatří ve vztahu k SK Slavia mezi nepodjatá média, rozsah spekulativních a nepravdivých informací je ale v poslední době skutečně mimořádný.

Pro úplnost dodáváme, že Lukáš Masopust má svalový problém v oblasti lýtka a Petr Ševčíka má potíže s kotníkem. Jana Bořila čeká operace poškozené chrupavky kolenního kloubu. Všem třem hráčům přejeme co nejrychlejší uzdravení."

My připomínáme, že šéf nároďáku Jaroslav Šilhavý povolal místo tří zmíněných slávistů a Vladimíra Coufala sparťana Wienera, plzeňské borce Kopice a Havla a také Zmrhala ze Slovanu Bratislava.

Kvintet faktorů, které negativně ovlivňují současnou hru pražské Slavie

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.