Zbývá Sánchezovi posledních pár týdnů v Interu? Vedení již začalo oťukávat nového střelce

Zbývá Sánchezovi posledních pár týdnů v Interu? Vedení již začalo oťukávat nového střelce

Romelu Lukaku se poroučel zpět do Chelsea a Inter Milán i nadále hledá nového střelce pro svůj tým. Nerazzurri sice do svých řad povolali Edina Džeka, ale vedení tuší, že potřebuje dalšího střelce, pokud má být obhajoba titulu v Serii A reálná. Podle informací Gazzetta dello Sport uvízl v hledáčku francouzský reprezentant Alexandre Lacazette.

Italské zdroje přichází s informacemi o personálních změnách na San Siro. Posledních pár týdnů má na této adrese působit chilský legionář Alexis Sánchez, který Inter nepřesvědčil o svém setrvání. V plánu je jej nabídnout na přestupovém trhu již v lednu a nahradit ho čerstvou posilou.

Tou má být útočník Arsenalu, který přišel na Emirates Stadium v roce 2017 z Lyonu. V té době o něj zajímala celá řada evropských gigantů v čele s Atlétikem Madrid, ale Lacazette se nakonec rozhodl zamířit do Londýna.

Jeho kontrakt však v červnu příštího roku vyprší, proto se očekává, že se Arsenal nebude bránit jeho uvolnění. Hráč neprojevil zájem smlouvu prodloužit a na stole prý leží varianta půlročního hostování, během kterého by Inter hradil jeho mzdové nároky. Po konci sezony by pak Lacazette zůstal na San Siro zdarma a podepsal dlouhodobou spolupráci.

Zdroj: gazzetta.it

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.