Matějů? Šikovný, aktivní a sebevědomý, ale to, jak opracovává prostor, je na hranici ruské rulety, míní Hašek

Matějů? Šikovný, aktivní a sebevědomý, ale to, jak opracovává prostor, je na hranici ruské rulety, míní Hašek

Poslední kvalifikační souboj s Walesem byl podle dvaapadesátiletého trenéra Martina Haška divoký a organizace hry u obou mužstev v Edenu rozhodně nebyla silnou stránkou.

Jedním z hráčů, kteří po remíze 2:2 nebyli moc chváleni, byl krajní bek Aleš Matějů, jenž už nasbíral na mezinárodním poli osm startů.

Za svých devadesát minut proti Ramseymu, Mooreovi,Wilsonovi a spol. však schystal bývalý zadák Viktorie Plzeň a současný obránce Brescie, s níž hraje už druhou sezonu po sobě pouze Serii B, spíše kritiku.

Kouč, jenž už je bez angažmá dva roky, považuje jeho hru za přílišný hazard. "Často jsem si všímal, jak pracuje s prostorem, když zakládáme útok. Podle mého názoru hraje strašně riskantně. Chce hrát z beka útočně, což je fajn. Je šikovný, aktivní a sebevědomý, ale to, jak opracovává prostor, je v podstatě na hranici ruské rulety,“ pronesl na jeho konto bývalý trenér Vlašimi, Bohemians 1905, Pardubic či Sparty, jehož vyjádření vyšlo na iSport.cz.

Zápasy proti Comu, Ascoli, Frosinone, Crotone či Alessandrii ho jednoduše tolik neprověří, jako kdyby čelil Neapoli, Juventusu, Interu či AS Řím...

Mikloško o Součkovi: Nedovedu si představit, že by šel do jiného týmu, kde by po něm chtěli, aby tvořil hru. Za chvilku by nehrál

Zdroj: isport.blesk.cz