Čvančara interně trumfl Pilaře i Doležala: Věřím, že jako tým se dostaneme zpátky nahoru tam, kam patříme

Čvančara interně trumfl Pilaře i Doležala: Věřím, že jako tým se dostaneme zpátky nahoru tam, kam patříme

Na severočeské Střelnici se volil nejlepší hráč měsíce září, s tím, že nominováni byli jak vítěz srpnové ankety Václav Pilař, tak Jan Hanuš, Miloš Kratochvíl, Martin Doležal a Tomáš Čvančara.

Nejvíce hlasů od jabloneckých fanoušků (45 procent) pak obdržel posledně jmenovaný jednadvacetiletý forvard, který v této sezoně Fortuna:ligy zasáhl do sedmi duelů a 277 poskytnutých minut se mu podařilo přetavit ve tři přesné zásahy.

"Těší mě a chtěl bych všem fanouškům, co mi dali svůj hlas, moc poděkovat. Vážím si toho a doufám, že na výkony, které je zaujaly, zase navážu a bude to třeba ještě lepší. Věřím, že jako tým se dostaneme zpátky nahoru tam, kam patříme," citoval web fkjablonec.cz slova perspektivního svěřence Petra Rady, jehož výběr je po úvodních deseti kolech až jedenáctý.

Ten se v poslední době léčil ze zranění, které si přivodil v pohárovém klání s nizozemským Alkmaarem, ovšem další ligové kolo proti Dynamu Ćeské Budějovice by měl být k dispozici...

"V pondělí jsem se poprvé zapojil s týmem do plného tréninku. Už se cítím dobře. Týden jsem měl klid a nemohl jsem nic dělat. Už mi to chybělo a jsem rád, že už můžu trénovat," uzavřel na fkjablonec.cz sám Čvančara, jenž v minulosti navlékl i dres Opavy či Slavoje Vyšehrad.

Dočkalovi se ulevilo: Sami sobě jsme dokázali, že můžeme se Slavií bojovat o titul. To je náš cíl pro tuhle sezonu

Zdroj: fkjablonec.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.