Osmifinálový los MOL Cupu: Slavia přivítá Ševce, Sparta míří na Stínadla a výjezd čeká také Plzeň

Osmifinálový los MOL Cupu: Slavia přivítá Ševce, Sparta míří na Stínadla a výjezd čeká také Plzeň

Ve čtvrtek se losovalo osmifinále MOL Cupu a součástí aktu, který přenášel kanál ČT Sport, byli i František Straka či Jiří Kotrba, jenž v minulosti vyhrál pohár s Viktorií Žižkov a Jabloncem.

V osudí bylo těchto 16 celků: FC Fastav Zlín, SK Dynamo České Budějovice, FK Varnsdorf, SK Slavia Praha, AC Sparta Praha, FC Baník Ostrava, FC Hradec Králové, FK Teplice, Bohemians Praha 1905, MFK Karviná, 1.FC Slovácko, FK Jablonec, FC Vysočina Jihlava, FC Viktoria Plzeň, FK Mladá Boleslav a SK Sigma Olomouc.  

Spartě byly vylosovány Teplice, s tím, že se bude hrát na Stínadlech.To Slavia bude hrát doma a bude obřím favoritem, do Edenu totiž dorazí výsledkově nepřesvědčivý Zlín.

Mladá Boleslav, která v minulém kole vyřadila Opavu, obdržela Viktorii Plzeň. Fanoušci se tak budou moci těšit na střet Karla Jarolíma s Michalem Bílkem.

Jablonec dostal jeden ze dvou druholigových celků v osudí Varnsdorf. Ten druhý - Vysočina Jihlava, která vyřadila Pardubice - se představí ve vršovickém Ďolíčku proti domácím Klokanům.

Osmifinále, jehož oficiálním hracím dnem je středa 27. října, je mimochodem poslední fází, která je na programu ještě v podzimní části sezony 2021/2022, protože čtvrtfinále se odehraje až v březnu 2022.

Čtvrteční osmifinálový los MOL Cupu: 

FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň

FK Jablonec - FK Varnsdorf

FK Teplice - AC Sparta Praha

  1. FC Slovácko - MFK Karviná

FC Baník Ostrava - FC Hradec Králové

SK Dynamo České Budějovice - SK Sigma Olomouc

Bohemians Praha 1905 - FC Vysočina Jihlava

SK Slavia Praha -  FC Fastav Zlín

Nejdražší hráči, kteří se nalézají na výplatních páskách moravských a slezských klubů?