Agent Nehoda: Hlavně, že už je Černý z nejhoršího venku. Věřím, že nám ještě ukáže velké věci

Agent Nehoda: Hlavně, že už je Černý z nejhoršího venku. Věřím, že nám ještě ukáže velké věci

Brzy čtyřiadvacetiletý křídelník Václav Černý si před druhou operací přetrženého zkříženého vazu v koleni v Twente dokázal, že může hrát na vysoké úrovni a podle svého manažera Davida Nehody by se měl za pár týdnů vrátit ještě silnější...

Jeho klient s minulostí v Ultrechtu a Ajaxu Amsterdam měl sice podle původních prognóz chybět až rok, nakonec se však podle všeho vrátí o něco dříve, již po devíti měsících. Co vše k tomu pomohlo?

"Poctivý přístup, životospráva, odhodlání, díky tomu se dostal tak rychle zpátky,“ ozřejmil na stránkách idnes.cz manažer.

"Během korony jsem za ním ani nemohl jezdit, jen jsme si volali. A i přes telefon jsem poznal, že je sice občas unavený, ale že má obrovskou motivaci. Hlava ho vedla k návratu," přidal idnes.cz citovaný Nehoda.

Podle svého agenta ještě potřebuje chvíli času. "Pro nás oba je to obrovská úleva. Začal trénovat s týmem, ale zatím je to tak na 70procent. Zhruba do měsíce by se mohl dostat na 100, tím pádem i do zápasu," avizoval Nehoda, jehož vyjádření vyšlo na idnes.cz.

"Hlavně že je Vašek z nejhoršího venku. Věřím, že nám ještě ukáže velké věci," uzavřel na portálu idnes.cz manažer příbramského odchovance, jehož vzorem byl před deseti lety současný zlínský forvard Antonín Fantiš.

Déle neporažené Twente ho třeba bude moci využít už ve druhé polovině listopadu, kdy ho poté až do svátků čekají střety se Spartou Rotterdam, Feyenoordem, Go Ahead Eagles, Waalwijkem či Zwole.

Německo čeká bitva vedoucích celků. Jaký je vlastně rozdíl mezi Bayernem a Bayerem?

Zdroj: idnes.cz