Kozel si musí ještě máknout. Liberec je podle Trpišovského tým, který patří do první šestky nebo sedmičky...

Kozel si musí ještě máknout. Liberec je podle Trpišovského tým, který patří do první šestky nebo sedmičky...
OBSAHUJE VIDEO

I když je třemi domácími tituly ověnčený Liberec proslulý celou řadou pravidelných obměn kádru, před sezonou se nečekalo, že by měl být po jedenácti kolech až třináctý.

Podještědský soubor ze stadionu U Nisy, který před pár týdny převzal Luboš Kozel, podle očekávání nebodoval ani ve vršovickém Edenu, byť předvedl velice organizovaný a bojovný výkon...

"Liberec se hodně zvedl spolu s pěti nebo šesti hráči, kteří tam za poslední dobu přišli. Další kluci se jim uzdravili, jejich výkony byly v posledních zápasech skvělé, porážka s Ostravou byla ovlivněna červenou kartou. Je to tým, který za mě patří do první šestky nebo sedmičky, vždy je to s nimi těžký zápas," přednesl sešívaný stratég Jindřich Trpišovský.

Jedinou trefu Liberce na Sinobo Stadium zařídil střídající exslávista Miroslav Stoch, který přišel na plac v 68. minutě místo Matouška a jehož vybídl ke skórování kolega Havelka.

"Miňo je dobrý hráč, před dvěma lety jsme se s ním bohužel museli rozloučit. Několikrát jsme koketovali s jeho návratem, bohužel to ale nikdy nevyšlo. Jak jsem říkal před zápasem, je to skvělý hráč, dlouho tu nebyl záložník, který by v sezoně udělal přes dvacet bodů, což se Miňovi v mistrovské sezoně podařilo. Pro mě je to skvělý hráč, upřímně jsem nebyl rád, že jde na hřiště. Věděl jsem, že bude nebezpečný, což posléze potvrdil. Na českou ligu je to nadstandardní hráč," ocenil svého někdejšího svěřence šéf slávistické lavičky, jehož vyjádření nabídl web slavia.cz.

Další šanci na vylepšení pozice bude mít Liberec 23. října v domácím utkání proti lépe postavené Sigmě Olomouc.

Slavia v Haifě a v Budějovicích, Sparta s Lyonem a s Boleslaví, Barca - Real, United - Liverpool, Inter - Juventus

Zdroj: slavia.cz