Nevýrazným Pardubicím příliš nepomáhá ani Boháč. Po zranění ještě nemá takovou formu jako před ním...

Nevýrazným Pardubicím příliš nepomáhá ani Boháč. Po zranění ještě nemá takovou formu jako před ním...

Pět proher v řadě, nelichotivé skóre 15:23 a hlavně čtrnácté místo v tabulce. Loňský nováček z Pardubic si opravdu nemůže příliš vyskakovat...

Jaroslav Novotný, jeden ze dvou východočeských trenérů, si nemyslí, že by úplně vymizela euforie, jež tým zdobila v uplynulém soutěžním ročníku...

"Některé zápasy, ať už třeba v Olomouci nebo na Baníku, jsme sehráli opravdu dobře, chybělo nám to štěstí z loňska. Hodně věcí nám vycházelo, body naskakovaly. Teď je to prostě trochu jiné, holt se budeme muset víc rvát s týmy zespodu, určitě to nebude proti Spartě nebo se Slavií," pronesl na idnes.cz dvaašedesátiletý odborník.

O nepříliš velké pohodě svědčí i skutečnost, že Pardubicím aktuálně chybí stálá brankářská jednička. V jedenácti kolech šli do akce všichni tři gólmani - zatímco dvaadvacetiletý Letáček si připsal dva starty, o dva roky mladší Markovič hájil tři tyče šestkrát a dvaatřicetiletý Boháč, kolem nějž svého času kroužila i mistrovská Slavia, šel do akce třikrát.

Na Letné proti Spartě (2:4) chytal právě nejzkušenější z nich. Ale ani on není po návratu z marodky ve stoprocentní formě a zatím je pouze stínem své loňské verze. "Jeho výkon nechci nijak hodnotit. Po tom zranění zkrátka forma u Marka ještě není taková jako před ním," uzavřel na stránkách idnes.cz trenérský kolega Krejčího, který nyní pomáhá chystat mužstvo na souboj s dvanáctým Zlínem.

Nejdražší hráči, kteří se nalézají na výplatních páskách moravských a slezských klubů?

Zdroj: idnes.cz