Mihálik: Žádné oficiální rozhodnutí o tom, jestli se vrátím do Plzně, nebo budu na jihu rok, není

Mihálik: Žádné oficiální rozhodnutí o tom, jestli se vrátím do Plzně, nebo budu na jihu rok, není

Profesionální fotbalová kariéra zatím zavezla Ondřeje Mihálika na čtyři české a jednu nizozemskou adresu, s tím, že aktuálně ho lze zastihnout na Střeleckém ostrově, kde je na rok zapůjčen z Doosan arény.

Má z Viktorie, které patří, zpětnou vazbu na jeho výkony v barvách jihočeského Dynama, za něhož už v této ligové sezoně rozvlnil třikrát síť?

"Mluvil jsem několikrát s trenéry, v Plzni jsem hrát nemohl, ale i tam jsem s nimi byl v kontaktu. Mám hostování na rok s tím, že si může Plzeň případně hostování ukončit a stáhnout si mě v zimě zpátky. Ale žádné oficiální rozhodnutí o tom, jestli se vrátím, nebo tu budu rok, není," ozřejmil v interview pro web dynamocb.cz čtyřiadvacetiletý rychlík, jemuž dosud kouč David Horejš poskytl 672 minut herního času.

Jeho poslední trefa se zrodila na jablonecké Střelnici, k níž ho vzhledem k minulosti stále pojí velmi silný vztah. "Respekt k Jablonci mám pořád. I k fanouškům i k lidem v klubu. Pořád ho beru jako svůj domov. Měl jsem velkou motivaci uspět tady," přiznal kolega Talovierova, Basseye, Hory, Van Burena a spol.

Když ovšem hráli zelenobílí v rámci EKL proti Alkmaaru, jeho znalostí nevyužili. "Před zápasem v Alkmaaru mě nikdo z kluků z Jablonce nekontaktoval. Myslím si, že kluci a trenéři si to tady vyhodnotili sami. Žádnou radu nepotřebovali. Oslovil mě vlastně jen Alkmaar s rozhovorem ohledně zápasu, jinak jsem žádné informace neposkytoval. Už se ale těším na domácí zápas, určitě se přijedu podívat," zakončil na dynamocb.cz ofenzivně laděný Mihálik, jenž se tak chystá vypravit na jabloneckou půdu 25. listopadu.

Navrátilec Jurečka má spoustu věcí, které Baník potřebuje ve hře a k tomu i nějakou dravost...

Zdroj: dynamocb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.