Pardubice žene dopředu cíl hrát utkání ve svém městě a na svém upraveném stadionu. Termín už by byl...

Pardubice žene dopředu cíl hrát utkání ve svém městě a na svém upraveném stadionu. Termín už by byl...

V rámci čtvrtečního zasedání pardubických zastupitelů se bude probírat i revitalizace Letního stadionu, s tím, že stavební firma PORR na radnici představí aktuální podobu celého projektu.

"Náš klub byl celou dobu informován o změnách a vývoji projektu. Byli jsme také seznámeni s jeho finální verzí, která reflektuje i na naše požadavky. Ty jsme společně se zástupci zadavatele řešili a průběžně se vyjadřovala také Komise pro stadiony a hrací plochy FAČR," nechal se slyšet stránkami fkpardubice.cz citovaný předseda představenstva Vladimír Pitter.

S konečnou verzí projektu jsou na východě Čech spokojeni. "Finální podoba projektu je v souladu s našimi požadavky a s aktuální verzí jsme spokojeni," přidal Pitter, jehož těší, že vše běží podle plánu.

Po rozběhnutí další vlny stavebních prací by měla být celá rekonstrukce dokončena na sklonku příštího roku, což znamená, že po kolaudaci už by měly Pardubice zahájit jarní část soutěže 2022/2023 ve svém opravdovém domácím prostředí a rozloučit se tak s vršovickým Ďolíčkem.

"Věřím tomu, že se na jaře 2023 dočkáme, hrát utkání ve svém městě před vlastními fanoušky je to, co nás žene kupředu," zakončil na fkpardubice.cz majitel aktuálně čtrnáctého celku tabulky, jemuž zatím tento ročník vůbec nevychází dle představ.

Asi musíme být spokojení, kde teď jsme, říká Vlkanova. Jaký cíl ohledně gólů a asistencí si stanovil?

Zdroj: fkpardubice

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.