Že by u Beckhama nedodržel ani smlouvu? Higuaín má dokonce zvažovat předčasné ukončení kariéry...

Že by u Beckhama nedodržel ani smlouvu? Higuaín má dokonce zvažovat předčasné ukončení kariéry...

Ostřílený forvard Gonzalo Higuaín už je sice součástí Interu Miami nějakých 13 měsíců, ovšem kdo ví, jak dlouho nakonec v Major League Soccer vydrží.

Kontrakt se značkou Davida Beckhama má Argentinec až do 31. prosince 2022, nicméně aktuálně má podle serveru abola.pt uvažovat o další budoucnosti a možném ukončení profesionální kariéry.

Angličanem Philem Nevillem vedený tým, jehož součástí jsou i Gibbs nebo Matuidi, se podle všeho opět nedostane do play-off a sezona pro něj může skončit předčasně.

Třiatřicetiletý kanonýr s minulostí v River Plate, Realu Madrid, Neapoli, AC Milán, Chelsea i Juventusu byl sice nejlepším střelcem mužstva, ale možná se od něj za oceánem čekalo více, než jen 10 tref v sedmadvaceti duelech.

Podle jeho kritiků se na jeho současné výkonnosti neblaze podepisuje i horší fyzická kondice, nicméně v základní sestavě se i navzdory tomu objevuje velmi často.

Ukončí držitel šesti titulů ze dvou různých zemí svou misi na Miami předčasně, nebo přeci jen dodrží svůj kontrakt až do konce a uvidíme ho v MLS i v roce 2022?

Pakliže by platila varianta číslo 1, před Argentincem by byly už jen poslední čtyři soutěžní zápasy se Cincinnati, Atlantou, New Yorkem City a New Englandem...

Iniesta Barcelonu nezatracuje: Rozhodně mají tým, který by mohl ovládnout víkendové El Clásico

Zdroj: abola.pt