Velká jména české branže, která se v dosavadním průběhu ligové sezony stále nemohou chytit?

Velká jména české branže, která se v dosavadním průběhu ligové sezony stále nemohou chytit?

Ligová sezona 2021/2022 už je v plném proudu a rýsují se v ní jak nejvážnější kandidáti v boji o titul, tak týmy, které se nejspíš budou prát o udržení mezi elitou. Stejně tak už dle statistik jasné, kteří hráči by mohli ve finiši ročníku opanovat střeleckou či asistentskou tabulku a jací fotbalisté se k tomuto datu s až takovou herní pohodou a s tím spojenými čísly nepotkali. Redakce eFotbal.cz si před rozjezdem 12. kola dovolila vybrat osm známých tváří Fortuna:ligy, jimž zatím právě probíhající soutěžní období nevychází zcela podle jejich představ a oni tak zůstávají za očekáváním.

Michael Rabušic (FC Slovan Liberec)

Dvaatřicetiletý "Rambo" končil minulý ročník Fortuna:ligy s devíti přesnými zásahy, což nebylo až tak špatné.

V tomto ročníku ale ostřílený útočník s minulostí v Jihlavě i Českých Budějovicích přesně zamířil pouze jednou a slavně na tom není ani v přihrávkách (v této kolonce mu jména svítí 0). Do akce už šel přitom osmkrát a dohromady pobyl na trávnících 372 minut čistého času.

Během této doby ovšem vyslal směrem k soupeřovu zařízení jen čtyři střelecké pokusy, z nichž prošly tři na branku, z čehož žádná velká produktivita vzniknout nemůže. Zatím ho neprobudil ani nový trenér Slovanu Luboš Kozel.