Velká jména české branže, která se v dosavadním průběhu ligové sezony stále nemohou chytit?

Ligová sezona 2021/2022 už je v plném proudu a rýsují se v ní jak nejvážnější kandidáti v boji o titul, tak týmy, které se nejspíš budou prát o udržení mezi elitou. Stejně tak už dle statistik jasné, kteří hráči by mohli ve finiši ročníku opanovat střeleckou či asistentskou tabulku a jací fotbalisté se k tomuto datu s až takovou herní pohodou a s tím spojenými čísly nepotkali. Redakce eFotbal.cz si před rozjezdem 12. kola dovolila vybrat osm známých tváří Fortuna:ligy, jimž zatím právě probíhající soutěžní období nevychází zcela podle jejich představ a oni tak zůstávají za očekáváním.

Michael Krmenčík (SK Slavia Praha)

Osmadvacetiletý forvard, jenž je v Edenu zapůjčen z belgických Brugg, toho ještě po návratu do Fortuna:ligy neodehrál tolik, protože zasáhl jen do šesti utkání a dohromady strávil na hřištích jen 179 minut čistého času.

A byť už dokázal skórovat a navíc si připsal i tři gólové asistence, odborníci i fanoušci nepochybně čekali od známého reprezentanta ještě o něco více.

Exsplzeňský střelec by prý potřeboval k chycení jeden vydařený zápas. Nestane se tak již v nejbližším kole proti Dynamu České Budějovice?