Velká jména české branže, která se v dosavadním průběhu ligové sezony stále nemohou chytit?

Ligová sezona 2021/2022 už je v plném proudu a rýsují se v ní jak nejvážnější kandidáti v boji o titul, tak týmy, které se nejspíš budou prát o udržení mezi elitou. Stejně tak už dle statistik jasné, kteří hráči by mohli ve finiši ročníku opanovat střeleckou či asistentskou tabulku a jací fotbalisté se k tomuto datu s až takovou herní pohodou a s tím spojenými čísly nepotkali. Redakce eFotbal.cz si před rozjezdem 12. kola dovolila vybrat osm známých tváří Fortuna:ligy, jimž zatím právě probíhající soutěžní období nevychází zcela podle jejich představ a oni tak zůstávají za očekáváním.

Jan Matoušek (FC Slovan Liberec)

Slavii patřící třiadvacetiletý rychlík Matoušek je na tom ještě hůře. Už nastoupil devětkrát a během 521 poskytnutých minut ani neskóroval, ani na žádnou branku nepřihrál.

V české nejvyšší soutěži už nerozvlnil síť zhruba dva roky, což je na ofenzivní talent jeho kalibru a bývalého mládežnického reprezentanta zoufale málo.

Podle extrenéra Liberce Pavla Hoftycha však od této sezony změnil přístup, v září se dokonce natrvalo přestěhoval pod Ještěd a brzy by snad měl být vidět také ve statistikách, jež se zabývají produktivitou. V minulosti totiž u gólů byl...