Velká jména české branže, která se v dosavadním průběhu ligové sezony stále nemohou chytit?

Ligová sezona 2021/2022 už je v plném proudu a rýsují se v ní jak nejvážnější kandidáti v boji o titul, tak týmy, které se nejspíš budou prát o udržení mezi elitou. Stejně tak už dle statistik jasné, kteří hráči by mohli ve finiši ročníku opanovat střeleckou či asistentskou tabulku a jací fotbalisté se k tomuto datu s až takovou herní pohodou a s tím spojenými čísly nepotkali. Redakce eFotbal.cz si před rozjezdem 12. kola dovolila vybrat osm známých tváří Fortuna:ligy, jimž zatím právě probíhající soutěžní období nevychází zcela podle jejich představ a oni tak zůstávají za očekáváním.

Michal Škoda (Sk Dynamo České Budějovice)

Třiatřicetiletý dlouhán Michal Škoda zatím v závodě na dálku se svým o dva roky starším bratrem Milanem z Mladé Boleslavi prohrává.

Zatímco exslávistický kapitán je na čtyřech gólech, bývalý boleslavský útočník s minulostí v Brně či Příbnrami je dosud na nule.

Kouč David Horejš ho přitom poslal do akce ve všech jedenácti případech. Během 360 minut se mu však do střelecké listiny zapsat nepodařilo, což platí i sekci gólových přihrávek. Jak tomu asi bude v neděli proti mistrovské Slavii, která z posledních čtyř soutěžních duelů odešla poražena hned třikrát?