Velká jména české branže, která se v dosavadním průběhu ligové sezony stále nemohou chytit?

Ligová sezona 2021/2022 už je v plném proudu a rýsují se v ní jak nejvážnější kandidáti v boji o titul, tak týmy, které se nejspíš budou prát o udržení mezi elitou. Stejně tak už dle statistik jasné, kteří hráči by mohli ve finiši ročníku opanovat střeleckou či asistentskou tabulku a jací fotbalisté se k tomuto datu s až takovou herní pohodou a s tím spojenými čísly nepotkali. Redakce eFotbal.cz si před rozjezdem 12. kola dovolila vybrat osm známých tváří Fortuna:ligy, jimž zatím právě probíhající soutěžní období nevychází zcela podle jejich představ a oni tak zůstávají za očekáváním.

Tomáš Necid (Bohemians Praha 1905)

Dvaatřicetiletý Necid zatím v Ďolíčku nepřesvědčil a to platí i pro jeho první sezonu u Botiče, kdy nasbíral během 27 startů 5 branek a jednu asistenci.

V sezoně 2021/2022 zatím během devíti vystoupení a 367 nabídnutých minut neskóroval a v tabulce produktivity má pouhý bod za jednu gólovou asistenci.

Ve Vršovicích je tak zcela ve stínu Davida Puškáče i Jana Chramosty, kteří už dohromady přesně mířili devětkrát. Luděk Klusáček bývalého hráče CSKA Moskva ještě evidentně nevyladil a je otázka, jak dlouho s takovými mizernými čísly ještě v zelenobílém trikotu vydrží...