Velká jména české branže, která se v dosavadním průběhu ligové sezony stále nemohou chytit?

Ligová sezona 2021/2022 už je v plném proudu a rýsují se v ní jak nejvážnější kandidáti v boji o titul, tak týmy, které se nejspíš budou prát o udržení mezi elitou. Stejně tak už dle statistik jasné, kteří hráči by mohli ve finiši ročníku opanovat střeleckou či asistentskou tabulku a jací fotbalisté se k tomuto datu s až takovou herní pohodou a s tím spojenými čísly nepotkali. Redakce eFotbal.cz si před rozjezdem 12. kola dovolila vybrat osm známých tváří Fortuna:ligy, jimž zatím právě probíhající soutěžní období nevychází zcela podle jejich představ a oni tak zůstávají za očekáváním.

Michal Beran (FK Pardubice)

Sešívaný majetek Michal Beran je v seznamu ve svých jednadvaceti letech nejmladším a ve Fortuna:lize odehrál celkově jen 36 zápasů s bilancí jednoho gólu a čtyř asistencí, což znamená, že odchovanec Slovanu není tím, který by měl táhnout ofenzivní řadu.

Jeho úkoly jsou zkrátka kapku jiné. I tak možná ale čekali východočeští fanoušci od drobného fotbalisty ještě o něco více. Tím spíš, že už si určitě ani nepamatují, kdy by na ploše strávil kompletních 90 minut.

V posledních čtyřech zápasech za trápící se Pardubice vždy hrál maximálně pětačtyřicet minut, respektive hodinu a svůj poslední start zaznamenal v polovině září, čili před více než měsícem.

Zdroj: fortunaliga.cz