Třeba spolu oslavíme zisk tří bodů, láká Hora fanoušky Dynama na domácí střet s jasnou českou jedničkou

Třeba spolu oslavíme zisk tří bodů, láká Hora fanoušky Dynama na domácí střet s jasnou českou jedničkou
OBSAHUJE VIDEO

Třicetiletý středopolař Jakub Hora věří, že na nedělní souboj se Slavií dorazí na jihočeském Střeleckém ostrově co nejvíce fanoušků.

"Slavie je poslední roky jasnou českou jedničkou. Na zápas se moc těším, bude to skvělé. Určitě dorazí hodně fanoušků a budu moc rád, když nás v souboji se Slavií poženou dopředu a že spolu třeba oslavíme zisk tří bodů. My hráči na hřišti necháme všechno," uvedl na webu dynamocb.cz ofenzivně laděný borec, jenž prošel ve své kariéře spoustou klubů a svého času debutoval v nejvyšší soutěži právě v barvách vršovického "S"...

"Bylo to něco mimořádného. Já kluk z Mostu byl najednou ve Slavii, kde jsem pravidelně nastupoval. Vzpomínám na svůj první ligový zápas a také na první ligový gól. Shodou okolností to byl gól do sítě Dynama. Na podzim roku 2010 jsme v Edenu vyhráli se Slavií 4:0 a já dával gól na 2:0," zavzpomínal na stránkách dynamocb.cz svěřenec Davida Horejše.

V minulosti pak prošel i Viktorií Plzeň či Teplicemi, s tím, že si vyzkoušel také angažmá v Lotyšsku a Polsku. Při svém návratu do Edenu si pak připsal i mistrovský titul, takže utkání pro něj bude velmi pikantní. Tím spíš, že zná v Edenu spoustu lidí.

"Můj podíl na zisku trofeje byl ale minimální. Nastoupil jsem jen do čtyř zápasů, týmu se totiž dařilo a nebylo potřeba dělat žádné změny. Zažil jsem ale úžasnou atmosféru Ligy mistrů a rád na to budu vzpomínat," uzavřel na dynamocb.cz Hora, který naskočil v této sezoně do všech jedenácti duelů s bilancí dvou branek během 888 odehraných minut.

Jestlipak zaokrouhlí svou bilanci na 3 góly právě v neděli proti svým dobrým známým?

Mladý jablonecký střelec Čvančara: Cítím, že moje výkonnost i cesta, kterou jsem se dal, jde nahoru

Zdroj: dynamocb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.