Přijde brzy Ronaldův konec v reprezentaci? Portugalská hvězda odpověděla na kritiku

Přijde brzy Ronaldův konec v reprezentaci? Portugalská hvězda odpověděla na kritiku

Cristiano Ronaldo v únoru oslaví své 37. narozeniny a na povrch vyplývají spekulace o možném konci reprezentační kariéry. Hvězdný Portugalec to však odmítá.

Pětinásobný držitel Zlatého míče se potýká s kritikou. Podle analýzy dat mezi útočníky v Premier League mu patří momentálně až konec tabulky. Otázky se točí i okolo konci reprezentační kariéry.

Dotazem od Sky Sports na konec reprezentační kariéry se Ronaldo nenechal vystrašit. „Ale proč? Myslím, že ještě nepřišel můj čas. Nejde o to, co lidé chtějí, ale co chci já. Až budu cítit, že nejsem schopný běhat, driblovat, střílet, když je energie pryč, ale pořád to mám, takže chci pokračovat, protože jsem pořád motivovaný,“ sdělil Ronaldo médiím, jehož slova citoval server sport.cz.

„Hlavní je dělat své věci tak, abychom já, moje rodina i fanoušci byli šťastní. Chci tu úroveň dostat ještě výš. Mluvíte o Portugalsku, ale v Lize mistrů mám nejvíc gólů, nejvíc výher, asistencí, zkrátka všeho. Ale já chci pokračovat. Rád hraju fotbal. Rád dělám lidi šťastnými,“ pokračoval šestatřicetiletý útočník Manchesteru United.

Zdroj: sport.cz