Takács už trénuje, nejhorší predikce je u Bořila. Jak to vypadá s vyhlíženým návratem Kúdely a Holeše?

Takács už trénuje, nejhorší predikce je u Bořila. Jak to vypadá s vyhlíženým návratem Kúdely a Holeše?

Se slávistickým mužstvem začal před dohrávkou se Sigmou trénovat Ladislav Takács. Je nějaká šance, že by se na nadcházející šlágr proti Viktorii Plzeň uzdravil i některý jiný z marodů?

"Laco asi jako jediný má šanci se objevit v nedělní nominaci, u ostatních je to velmi nepravděpodobné," pronesl na webu slavia.cz hlavní kouč úřadujícího tuzemského šampiona Jindřich Trpišovský.

Jaká je tedy predikce ohledně jejich možného návratu? "U Honzy Bořila je to záležitost minimálně na čtvrt roku. Budeme rádi, když vůbec zasáhne do jarní části," přidal stránkami slavia.cz citovaný šéf lavičky.

Vyhlíženi už jsou také stoper číslo 1 Kúdela a důležitý středopolař Holeš. U nich je ovšem všechno ještě ve hvězdách...

"U Kúdely si to netroufám odhadnout, má specifické zranění, které se postupně lepší. Je tam příslib, že Ondra Kúdela a Tomáš Holeš se vrátí zhruba za 14 dní. To platí v tuhle chvíli, ale je možné, že po zatížení nebo případném zhoršení otoku se to změní. Ta zranění byla hodně vážná a nejhorší by bylo, kdyby se jim to potom obnovilo. Jsou to svalová zranění, Tomáš to má ze zápasu na Spartě, Ondra ze zápasu v Karviné. Ty absence jsou dlouhodobé. Jediný, kdo má reálnou šanci stihnout nedělní zápas s Plzní je Laco Takács," zopakoval pětačtyřicetiletý odborník ze Sinobo Stadium.

Nominace na válku s vedoucím mužstvem ligy tak bude více méně připomínat tu na Sigmu, s tím, že notně nejistý je od první půle s Olomoucí i start rozjetého Petera Olayinky.

Brankářský kouč Sparty Špit žasne nad maximalistou Nitou: Má některé věci, které jsem ještě v životě neviděl

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.