Limberský se ptá Krmenčíka: Co všechno jsi schopen udělat, aby ses zavděčil fandům Slavie, kteří tě stejně nikdy nepřijmou?

Limberský se ptá Krmenčíka: Co všechno jsi schopen udělat, aby ses zavděčil fandům Slavie, kteří tě stejně nikdy nepřijmou?

Nejsledovanější postavou nadcházejícího kola Fortuna:ligy může být Michael Krmenčík, jehož Slavia přivítá v neděli ve Vršovicích vedoucí Viktorii Plzeň.

Může za to skutečnost, že se explzeňský forvard, jenž je v metropoli zapůjčen z Brugg, přidal k pokřiku kotle, který po triumfu nad Sigmou skandoval "zk*rvená Plzeň“.

A byť český reprezentant získal v západočeské Doosan aréně tři ligové tituly a zahrál si s ní jak Ligu mistrů, tak Evropskou ligu, nedělalo mu problém se k hanlivým gestům vůči svému někdejšímu chlebodárci bez skrupulí přidat.

Včetně toho, že do rytmu oněch vulgárních balad zvedal ruku. David Limberský, jeho bývalý spoluhráč ze Štruncových sadů, jenž aktuálně obléká trikot Jiskry Domažlice, se proti jeho chování ohradil na svém Instagramu.

"Co všechno jsi schopen udělat, aby jsi se zavděčil fanouškům SKS, kteří tě stejně nikdy nepřijmou? A naopak teď jsi ztratil spoustu příznivců, kteří tě měli upřímně rádi," kroutil hlavou osmatřicetiletý exreprezentant z ČFL na své osobní sociální síti. 

Ve čtvrtek odpoledne se někdejší útočník Paoku Soluň či Dukly omluvil. "Je mi líto, že jsem se nechal strhnout v bojové atmosféře k pokřiku, který znevažuje plzeňský klub a omlouvám se. V neděli udělám absolutní maximum pro úspěch Slavie a věřím, že to bude strhující souboj dvou nejlepších klubů Česka posledních 10 let," vzkázal osmadvacetiletý rodák z Kraslic.

U Krmenčíka je to střídavě oblačno. Zatím není ve stavu, aby Slavii výrazně pomohl. Musí to být z jeho strany lepší...

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.