Děravá defenzivní řada Římanů? Mourinho to chce řešit loupením na Old Trafford

Děravá defenzivní řada Římanů? Mourinho to chce řešit loupením na Old Trafford

Jméno portugalského stratéga José Mourinha bylo v posledních dnech silně spojováno s návratem na Ostrovy, ale jak se zdá, s přesunem do Newcastlu United to nebude zase až tak žhavé. Uznávaný trenér má navíc další plány s Římany, kde vládne pevnou rukou. A prioritou je podle celé řady zdrojů posílit defenzivu AS.

Mourinho chce vsadit na tváře, které má již z minulosti vyzkoušené. Jedná se o dvě defenzivní jména, která by rád po této sezoně odlákal z Old Trafford. Manchester United by nemusel být příliš proti, pakliže italský klub nabídne odpovídající finanční náhradu.

Podle informací webu Corriere dello Sport se chtějí Římané ucházet o švédského reprezentanta Victora Lindelöfa, který byl v této sezoně po příchodu Raphaela Varanea odsunut převážně na kraj obrany. Zranění Maguirea jej však vrátilo do základní sestavy, proto není jisté, zda Rudí ďáblové svolí k jeho prodeji.

Mnohem možnější domluva by však mohla panovat v případě Diega Dalota, kterého Mourinho v létě roku 2018 sám přivedl na Old Trafford z Porta. Postavit lepší defenzivní řadu je nyní pro italský klub prioritou s ohledem na výsledky v Serii A a především pak v Konferenční lize, kde utrpěl debakl 1:6 s Bodö/Glimt.

Zdroj: corrieredellosport.it

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.