Inter porazil Udine, Fiorentina si lehce poradila se Spezií, výsledková krize Juventusu pokračuje

Sobotní program italské Serie A odšpuntoval duel mezi Atalantou a Laziem Řím. Výběr z italské metropole v utkání dvakrát vedl, ale v obou nastavených časech o svůj náskok vždy přišel. Na trefu Pedra reagoval Zapata, na Immobileho pak De Roon. Inter si upevnil třetí místo v neúplné tabulce výhrou nad Udine. Janov se s Benátkami rozešel smírně, Empoli otočilo duel se Sassuolem.

Výsledková krize Juventusu pokračuje a dalším katem se stala Hallas Verona. Stará dáma prohrávala po čtvrthodině hry rozdílem dvou branek, které obstaral Simeone. Deset minut před koncem vykřesal naději turínského obra Mckennie, ale další gól již do závěrečného hvizdu nepadl.

Inter zvítězil nad Udine 2:0 a hráči „Nerazzuri“ vyhráli druhý zápas po sobě a bodovali potřetí v řadě, kdežto Udine čeká na výhru už osm kol.

Fiorentina porazila Spezii 3:0 í díky hattricku Vlahoviče. Favorit zápasu měl celé utkání pod kontrolou. Rozhodující branka přišla v závěru první půle, když Vlahovič proměnil pokutový kop a ve druhém dějství přidal další dvě branky.